ceny Цены
vrachi Врачи
pozvonite Позвоните
registracija Регистрация

ЧАСТО ЗАДАВАЕМЫЕ ВОПРОСЫ

Kodėl verta rinktis akių kliniką LIREMA?

LIREMA akių klinikoje patyrę mikrochirurgai, pažangūs gydymo metodai, užtikrinama aukščiausia kokybė. Tausojanti ir saugi chirurgija, kurią taikome ieškodami geriausio sprendimo paciento regėjimui pagerinti.

Ar lazerinė regėjimo korekcija saugi?

Taip. Regėjimo korekcija eksimeriniu lazeriu šiuo metu yra vienas populiariausių trumparegystės, toliaregystės ir astigmatizmo korekcijos metodų.

Ar regėjimo korekcija lazeriu man galima?

LIREMA akių klinika siūlo išskirtinę galimybę nemokamai sužinoti ar lazerinė regėjimo korekcija Jums galima net neišėjus iš namų — užpildykite šią anketą apie savo regėjimą ir  gydytojų įvertinimą el.paštu gausite per dvi darbo dienas.

Kaip atpažinti kataraktą?

Jei matote objektus geltoname fone, akina ryški šviesa ar dvejinasi vaizdas vertėtų pasitikrinti akis. Svarbiausias apie kataraktą informuojantis simptomas – kai atrodo, kad viską matote kaip pro rūką, apima jausmas, jog akį aptraukė neskaidri plėvelė.
Pasitaiko atvejų, kai žmonės paprasčiausiai iš karto nepastebi kataraktos požymių, nes regėjimas silpsta labai palaipsniui, pirmiausia apsidrumsčia viena akis ir tik vėliau regėjimas ima silpti stipriau, labiau pastebimai.

Kaip gydyti kataraktą?

Vienintelis efektyvus kataraktos gydymo būdas – operacija. Vaistų, kurie praskaidrintų lęšiuką ar sustabdytų kataraktos vystymąsi nėra.

Kokios paslaugos teikiamos?

LIREMA akių klinikoje teikiamos regėjimo korekcijos lazeriu, kataraktos, vitrektromijos, žvairumo ir kitos operacijos bei procedūros. Visą sąrašą ir daugiau informacijos galite rasti čia.

Kokias paslaugas kompensuoja ligonių kasos?

Akių klinikoje Lirema Ligonių kasų kompensuojamos paslaugos:

  • Akių gydytojo konsultacija  — pateikus siuntimą, pacientui nekainuoja, nes už paslaugas apmoka teritorinė ligonių kasa.
  • Akių gydytojo konsultacija dėl kataraktos operacijos —  pateikus siuntimą, pacientui nekainuoja. Atvykstant apžiūrai siuntimas nėra privalomas, tačiau be siuntimo ji yra mokama.
  • Kataraktos operacija — pacientams, apdraustiems privalomuoju sveikatos draudimu („Sodra“), kataraktos operaciją apmoka ligonių kasos. Pacientui pageidaujant, papildomai kainuoja tik paslaugos pagerinimai, kurie nėra numatyti bazinėje operacijos kainoje ir nekompensuojami ligonių kasų. Mokesčio dydispriklauso nuo pasirinkto dirbtinio lęšiuko rūšies, operacijos metu naudojamų medžiagų, medikamentų ir kt.

Svarbu!

  • Atvykstant apžiūrai siuntimas nėra privalomas, tačiau be siuntimo visos paslaugos yra mokamos.
  • Siuntimą gali išrašyti ir šeimos gydytojas, ir gydytojas specialistas. Tačiau jis turi būti tinkamai įformintas – siunčiama dėl konkrečios priežasties.
  • Ligonių kasos apžiūros dėl regėjimo korekcijos operacijos galimybės įvertinimo ir pačios operacijos nekompensuoja.

Kokią išlaidų dalį gali padengti draudimas?

Jūsų draudimas gali padengti iki 100 proc. visų gydymui ir sveikatos priežiūrai reikalingų išlaidų. Su mūsų gydymo įstaiga tiesiogiai atsiskaitys jūsų draudimo bendrovė, o jūs nepatirsite jokių išlaidų ir galėsite laiku pasinaudoti reikiamomis paslaugomis
Akių klinika Lirema kviečia gydytis visus turinčius šių kompanijų sveikatos draudimus: SEB, Gjensidige, Ergo, Compensa ir PZU Lietuva.

Ar galima už paslaugas atsiskaityti išsimokėtinai?

Taip. Naudodamiesi  “GF Medlizingas” galite išsimokėtinai atsiskaityti už lazerinės korekcijos, kataraktos operacijas ir kitas akių klinikos “Lirema” teikiamas paslaugas. Skaityti plačiau.

Мы уже помогли более чем 50,128 пациентам вернуть хорошее зрение.

Написать отзыв
Все отзывы