Liremos akių lazerinės chirurgijos centras | Akių korekcija lazeriu
#

Didžiausias akių
chirurgijos klinikų
tinklas Lietuvoje

Regėjimo korekcija lazeriu

Akių lazerinės chirurgijos centras | Akių lazerinė korekcija

Liremos akių lazerinės chirurgijos centras

Regėjimo korekcija eksimeriniu lazeriu šiuo metu yra vienas populiariausių trumparegystės, toliaregystės ir astigmatizmo korekcijos metodų.

Elektroninis regėjimo korekcijos katalogas (PDF)

Lazerinė akių korekcija – lazerio spinduliu paveikiama viršutinė ragenos dalis, todėl pasikeičia ragenos gaubtumas ir laužiamoji geba. Šviesos spinduliai, perėję akies optinę sistemą, pradeda fokusuotis tinklainėje ir regėjimas pagerėja.

Korekciją eksimeriniu lazeriu galima taikyti žmonėms, kurių trumparegystė ar toliaregystė stabili bent vienerius metus ir akyje nediagnozuota jokia kita regėjimui įtakos turinti liga. Procedūra atliekama ambulatoriškai, trunka iki 20 minučių. Priklausomai nuo pasirinkto korekcijos metodo, matymas pasiekia optimalų lygį per keletą dienų arba keletą savaičių.

Regėjimo korekcija lazeriu negalima:

  • jei trumparegystės, toliaregystės, astigmatizmo laipsnis yra didelis: trumparegystė yra didesnė nei (-) 8 D, toliaregystė didesnė nei (+) 3 D, astigmatizmas viršija 3 D.
  • jei ragena yra per plona ir todėl negalima atlikti regos korekcijos lazeriu net ir tuo atveju, kai trumparegystė, toliaregystė, astigmatizmas yra nedidelis. Šiais atvejais rekomeduojama intraokulinė— korekcija. Vyresniems nei 50 m. pacientams dėl silpstančios akomodacijos rekomenduojama skaidraus lęšio pakeitimo operacija.

Jokia regos korekcijos operacija nerekomenduojama, jei pacientas serga sisteminėmis, autoimuninėmis, jungiamojo audinio, alerginėmis ligomis, cukriniu diabetu, kūdikio besilaukiančioms, maitinančioms moterims.

Regėjimo korekcijos lazeriu kaina

NAUJOVĖ! Konsultacija dėl regėjimo korekcijos taikymo galimybės asmeniškai Jums neišeinant iš namųNEMOKAMAI Akiu-klinika-lirema-spausti-cia (1)
Konsultacija ir pilnas akių ištyrimas dėl regėjimo korekcijos lazeriu 30 €
18 € perkant internetu
Abiejų akių korekcija lazeriu 780 €
Lizingo skaičiuoklė
Abiejų akių korekcija lazeriu ir 2 metų pooperacinė garantija* 880 €
Lizingo skaičiuoklė

*POOPERACINĖ GARANTIJA
Siekdama užtikrinti saugumą ir maksimalų operacijos efektą savo pacientams, LIREMA siūlo pooperacinę garantiją, kuria įsipareigoja atlikti pooperacinę priežiūrą ir/ar regėjimo korekcijos efekto sustiprinimo operaciją lazeriu numatytą laikotarpį nuo pirminės operacijos datos, jei tokia operacija būtų reikalinga.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kas daroma per operaciją? Ar man skaudės?
Operacijos metu lazerio spinduliu paveikiama viršutinė ragenos dalis, todėl pasikeičia jos gaubtumas ir laužiamoji geba. Šviesos spinduliai, perėję akies optinę sistemą, pradeda kirstis tinklainėje, ir regėjimas pagerėja.Pacientas operacinėje patogiai paguldomas, jam taikoma vietinė nejautra – sulašinami akį nuskausminantys lašai. Todėl jis nejaučia jokių nemalonių pojūčių. Operacija trunka apie 20 min. Iš karto po operacijos pacientas išklauso gydytojo nurodymų, gauna paketėlį vaistų, kuriuos turės lašintis, ir gali vykti namo.
Kuriuo metų laiku geriausia planuoti operaciją?
Metų laikas operacijos sėkmei įtakos neturi - operacija atliekama pacientui patogiu metu. Tačiau, jei planuojate aktyviai atostogauti, turėtumėte prisiminti, kad po operacijos kurį laiką akys bus jautresnės, teks saugotis dulkių, saulės spindulių, nesimaudyti atviruose vandens telkiniuose, baseinuose.
Kartais akių gydytojas nerekomenduoja operacijos lazeriu, kodėl?
Kompetetingai dėl regėjimo korekcijos operacijos konsultuotis galite tik tokias operacijas atliekančioje klinikoje. Specialistas operacijos nerekomenduos, jei procedūros metu bus peržengtos saugios operacijai ribos. Dažnu atveju tokiems pacientams tinka kiti chirurginiai regėjimo korekcijos metodai - intraokulinė korekcija, skaidraus lęšio operacija.
Kaip prižiūrėti akis pooperaciniu laikotarpiu?
Keletą savaičių po operacijos nebus galima naudoti akių kosmetikos, reikės lašinti vaistus. Kurį laiką akys bus jautresnės, teks saugotis dulkių, saulės spindulių - reikėtų nešioti saulės akinius, nesimaudyti atviruose vandens telkiniuose, baseinuose.
Kada po operacijos būsiu darbingas?
Darbingumas po operacijos priklauso nuo darbo pobūdžio. Rekomenduojame 5 dienų nedarbingumą, kadangi būtent šis laikotarpis patikimai užtikrina ankstyvą priežiūrą po operacijos. Pageidaujantiems išduodame nedarbingumo pažymėjimus. Dažniausiai operuojame ketvirtadieniais-penktadieniais.
Ar regėjimo korekcijos operaciją galima atlikti visiems, nešiojantiems akinius ar kontaktinius lęšius?
Regėjimo korekcijos operacija rekomenduojama ne kiekvienam tokios operacijos pageidaujančiam pacientui. Specialistas operacijos nerekomenduoja, jei mato, kad laukiamo rezultato - gero matymo be akinių, pasiekti nepavyks. Operacija rekomenduojama tik tiems, kurių trumparegystė, toliaregystė ar astigmatizmas neviršija saugių operacijai ribų, ragena yra pakankamo storio, nėra jokių kitų akių ligų, žmogus neserga tam tikromis ligomis.
Ar po operacijos akinius pamiršiu visam gyvenimui?
Regėjimo korekcijos operacijos efektas ilgalaikis ir pastovus. Tačiau medicinos galimybės – ne beribės. Ši operacija – tai ne regos grąžinimas, bet vienos korekcinės priemonės (akinių ar kontaktinių lęšių) pakeitimas kita (operacija). Planuojama, kad po operacijos be akinių žmogus matys taip, kaip matė prieš ją su gerai parinktais akiniais ar kontaktiniais lęšiais. Svarbu paminėti, kad operacijos rezultatas labai priklauso ir nuo trumparegystės, toliaregystės ar astigmatizmo dydžio ir sudėtingumo. Taip pat turėtumėte žinoti, kad kiekvienam normaliai matančiam žmogui, nepriklausomai akys operuotos ar ne, nuo 45-50 m. amžiaus reikia akinių skaitymui.
Kaip pasiruošti operacijai?
Dvi savaites iki operacijos - nebenešioti kontaktinių lęšių, keletą dienų iki operacijos nenaudoti akių kosmetikos (blakstienų tušo, birių vokų šešėlių).
Ar po regos korekcijos galėsiu gimdyti natūraliai?
Regėjimo korekcijos operacija gimdymui, nei gimdymas operuotoms akims, įtakos neturi. Po operacijos rekomenduojama apie pusę metų neplanuoti nėštumo, nes pooperaciniu laikotarpiu naudojami hormoniniai ir antibiotikų akių lašai, kurie gali turėti įtakos vaisiaus vystymuisi. Kadangi operacija yra stresas organizmui, taip pat kaip ir nėštumas ar gimdymas, todėl tarp tokių būklių rekomenduojama padaryti pertrauką. Galime pasidžiaugti, kad turime daugybę pacienčių, kurios po korekcijos lazeriu pagimdė ir džiaugiasi puikiu matymu.
Gyvenu užsienyje, ar galiu operuotis Lietuvoje?
Akių klinikoje Lirema operuojame daug pacientų gyvenančių svetur, tai įprasta praktika. Dažniausiai kviečiame atvykti į Lietuvą 5-7 dienoms, kadangi būtent šis laikotarpis patikimai užtikrina pasiruošimą operacijai ir priežiūrą po jos. Žinotina, kad priešoperacinė apžiūra turi būti atlikta bent dieną prieš operaciją. Kreipdamiesi į mus informuokite, kad gyvenate kitur, išsakykite savo pageidavimus.
Ar galios mano sveikatos draudimo garantijos grįžus namo, jeigu regėjimo korekciją atliksiu Lietuvoje?
Lietuva ES narė nuo 2004 m. gegužės 1 dienos. ES bendrijoje įgyvendinama nuostata, kad ES pilietis gali rinktis bet kurioje šalyje-narėje esančią gydymo įstaigą, todėl Jūsų sveikatos draudimas galios. Išduosime medicininį dokumentą apie atliktą procedūrą, nedarbingumo laikotarpį.
Kiek kainuoja lazerinė regėjimo korekcija?
Paslaugų kainas rasite paspaudę čia...
2015 © Akių klinika „Lirema“

Registracija vizitui

captcha
×

Klausimas specialistui

captcha
×

Anketa dėl regėjimo korekcijos galimybės įvertinimo


Medicininė informacija

Prašome trumpai apibūdinkite savo sveikatos būklę.

Ar naudojatės akiniais / kontaktiniais lęšiais? *
 Akiniais Kontaktiniais lęšiais Nesinaudoju
Jei nešiojate akinius, kokiam tikslui tai darote?
 Skaitymui Žiūrint į tolį Nešioju visada
Ar žinote savo akinių ir/ar kontaktinių lęšių stiprumą dioptrijomis, kitus recepto duomenis? *
Ar šiuo metu naudojate bet-kokius vaistus, tabletes, lašus? *
Ar esate turėję operacijų, kokių? *
Alergijos / kiti svarbūs medicininiai faktai *
Ar šiuo metu laukiatės / maitinate kūdikį?
 Taip Ne

Konsultacija dėl regėjimo korekcijos galimybės

Išanalizavus Jūsų anketos duomenis suteiksime preliminarią informaciją apie geriausią regėjimo korekcijos būdą. Jei pageidaujate tikslaus įvertinimo, kviečiame apsilankyti.

Pageidaujama konsultacijos data
Pageidaujama operacijos data

Vizito metu užtruksite apie valandą. Prireikus plėsime vyzdžius, todėl iki vakaro negalėsite vairuoti, skaityti.

Pastabos / pageidavimai / komentarai
captcha
×