Moderni Kataraktos Operacija | Akių klinikoje Lirema
#

Didžiausias akių
chirurgijos klinikų
tinklas Lietuvoje

Kataraktos operacija

Kataraktos chirurgija

Labiausiai paplitusi vyresnio amžiaus žmonių akių liga – katarakta, kuria sergant ligonio rega silpsta, kol visiškai apankama. Ji gali būti gydoma tik chirurginiu būdu. Pakeitus lęšiuką, regėjimas dažniausiai grįžta. Kuo ankstyvesnėje ligos stadijoje kreipiamasi į gydytojus, tuo greičiau ir geresnių pooperacinių rezultatų galima tikėtis.

Kataraktos operacija yra neskausminga procedūra, atliekama naudojant vietinę nejautrą. Per akyje padarytą 2 mm mikropjūvį pašalinamas drumstas lęšiukas ir implantuojamas naujas dirbtinis. Paprastai operacija trunka 20-30 minučių. Regėjimas pagerėja jau pirmomis dienomis po operacijos ir galutinai nusistovi per keletą savaičių.

Klinikoje užtrunka valandą

LIREMA akių klinikoje kataraktos operacija atliekama ambulatoriškai, todėl po operacijos, tą pačią dieną, ligonis išvyksta į namus. Operacijos dieną klinikoje pacientas užtrunka valandą. Pooperacinės apžiūros atliekamos kitą dieną po operacijos, po savaitės, po kelių savaičių.

Pirmoji pooperacinė apžiūra atliekama tik mūsų klinikoje. Vėlesnės apžiūros ir slauga gali būti atliktos bet kurioje paciento pasirinktoje sveikatos priežiūros įstaigoje, teikiančioje antrinės ambulatorinės sveikatos priežiūros paslaugas (oftalmologijos).

Kompensuoja ligonių kasos

LIREMA akių klinika yra sudariusi sutartis su visomis teritorinėmis ligonių kasomis, todėl bazinio standarto kataraktos operacijos kainą kompensuoja valstybė. T.y. mūsų klinikoje pacientams, apdraustiems privalomuoju sveikatos draudimu (PSD) bazinio standarto kataraktos operacija, implantuojant Ligonių Kasų kompensuojamą lęšį pacientui nieko nekainuoja. 
Klinika siūlo ir kitus kataraktos operacijos standartus, kai už teikiamų paslaugų kokybės pagerinimus ligoniui tenka sumokėti savo lėšomis. Siūlome platų spektrą minkštų lęšių su kiekvieno paciento individualius poreikius atitinkančiomis savybėmis.

Asferiniai intraokuliniai lęšiukai geresnei regos kokybei

Dėl fizikos dėsnių įprastuose sferiniuose lęšiukuose susidaro aberacijų, dėl ko iškraipomas vaizdas. Asferinio lęšiuko paviršius sukurtas taip, kad po implantacijos regėjimas tampa aštresnis, geriau matomi kontrastai ir spalvos.

Trifokaliniai lęšiukai geram matymui visais atstumais

Aukščiausios klasės trijų židinių lęšiai, kurie leidžia gerai matyti be akinių ir į tolį, ir iš arti, ir vidutiniu atstumu. Todėl Jūsų regėjimo laisvė bus dar didesnė – ne tik vairuojant, skaitant, bet ir dirbant kompiuteriu.

Toriniai intraokuliniai lęšiukai

Kenčiantiesiems dėl astigmatizmo, problema gali būti išspręsta implantuojant torinius – astigmatizmą koreguojančius intraokulinius lęšiukus. Galima rinktis vieno židinio torinius arba trifokalinius torinius lęšius.

Su siuntimu – apžiūra nemokama

Priešoperacinei apžiūrai prašome užsiregistruoti iš anksto. Pateikus siuntimą kataraktos operacijai, priešoperacinė apžiūra pacientui nekainuoja. Atvykstant pas gydytoją siuntimas neprivalomas, bet už paslaugą be siuntimo, pateikus pensininko ar neįgaliojo pažymėjimą, reikės sumokėti 30 eurų. Konsultacijos metu, esant būtinybei, gydytojas išrašys nedarbingumo pažymėjimą ar kompensuojamus vaistus akių ligoms gydyti.

Jūsų patogumui priešoperacinę apžiūrą galima atlikti ir vieną diena prieš operaciją. Tuomet prašytume ne vėliau kaip savaitė iki operacijos kreiptis į klinikos registratūrą, susitarti dėl vizito laiko ir įspėti, kad norėtumėte, jog operacija būtų atlikta kitą dieną po apžiūros. Tokiu atveju atvykstant į apžiūrą jau reikia turėti bendrųjų tyrimų rezultatus. Atkreipiame dėmesį, kad kartais atlikti operacijos kitą dieną po pirmosios apžiūros negalima, reikia tam tikro pasiruošimo. Tai paaiškėja tik atvykus pas mūsų gydytoją.

 

2015 © Akių klinika „Lirema“

Registracija vizitui

captcha
×

Klausimas specialistui

captcha
×

Anketa dėl regėjimo korekcijos galimybės įvertinimo


Medicininė informacija

Prašome trumpai apibūdinkite savo sveikatos būklę.

Ar naudojatės akiniais / kontaktiniais lęšiais? *
 Akiniais Kontaktiniais lęšiais Nesinaudoju
Jei nešiojate akinius, kokiam tikslui tai darote?
 Skaitymui Žiūrint į tolį Nešioju visada
Ar žinote savo akinių ir/ar kontaktinių lęšių stiprumą dioptrijomis, kitus recepto duomenis? *
Ar šiuo metu naudojate bet-kokius vaistus, tabletes, lašus? *
Ar esate turėję operacijų, kokių? *
Alergijos / kiti svarbūs medicininiai faktai *
Ar šiuo metu laukiatės / maitinate kūdikį?
 Taip Ne

Konsultacija dėl regėjimo korekcijos galimybės

Išanalizavus Jūsų anketos duomenis suteiksime preliminarią informaciją apie geriausią regėjimo korekcijos būdą. Jei pageidaujate tikslaus įvertinimo, kviečiame apsilankyti.

Pageidaujama konsultacijos data
Pageidaujama operacijos data

Vizito metu užtruksite apie valandą. Prireikus plėsime vyzdžius, todėl iki vakaro negalėsite vairuoti, skaityti.

Pastabos / pageidavimai / komentarai
captcha
×